Kontrast:

KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychWirtualna UczelniaDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nowe URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE w BIBLIOTECE!

Urządzenie przeznaczone jest dla studentów PWSZ w Nysie i służy do skanowania, kserowania i drukowania materiałów do tego przeznaczonych.

W celu skorzystania z urządzenia należy przyłożyć do czytnika Elektroniczną Legitymację Studencką. Osoby nieposiadające legitymacji powinny zgłosić się do Biura Obsługi Informatycznej, aby otrzymać kod PIN do urządzenia.

Każdemu studentowi PWSZ w Nysie przyznano limit 30 stron A4 darmowego druku czarno-białego do wykorzystania do końca września 2022 roku.

Na użytek własny, z zachowaniem praw autorskich, można skanować i zapisywać w wersji elektronicznej kopie materiałów w celu edukacyjnym. Przy skanowaniu nie obowiązuje limit 30 stron A4 druku czarno-białego przyznanego każdemu studentowi. Skan i wydruk mogą być wykonywany wyłącznie z materiałów będących w posiadaniu biblioteki, dostępnych w BCO-na miejscu.

Niewykorzystany limit darmowych stron nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy i nie podlega przekazaniu innej osobie.

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK