Kontrast:

KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychWirtualna UczelniaDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Komunikat dla studentów z Ukrainy

Władze PWSZ w Nysie spotkały się ze studentami z Ukrainy. Omówiono kwestie dotyczące możliwości otrzymania pomocy i wsparcia dla studentów kształcących się w naszej Uczelni. Szczegółowych informacji dotyczących zasad i form pomocy udzielają Dziekanaty.

W indywidualnych sprawach prosimy o kontakt z Prodziekanami, Dziekanami lub bezpośrednio z Prorektorem ds. studenckich i dydaktyki.

Wsparcie psychologiczne

Dyżur (MS Teams) pełni w poniedziałki w godz. 19.00-20.00 mgr Grzegorz Kulik. Rejestracja odbywa się drogą mailową (grzegorz.kulik@pwsz.nysa.pl) z wykorzystaniem uczelnianego konta pocztowego.

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK