Kontrast:

KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychWirtualna UczelniaDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

STATISTA w dostępie testowym

Biblioteka zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy STATISTA. Jest to jedna z największych na świecie platform statystyk i danych rynkowych obejmującą 80 tysięcy zagadnień z ponad 22,5 tysiąca źródeł.

Baza udostępnia łącznie ponad 1,5 miliona statystyk, prognoz, raportów i infografik m.in. z ekonomii, handlu, rynku reklamy i mediów, technologii i telekomunikacji, transportu i logistyki.

Wszystkie dane można pobrać zaledwie w ciągu kilku sekund w 4 różnych formatach (PDF, XLS, PNG, PPT). Ponadto każdy student, wykładowca i pracownik otrzymuje pełne prawa do publikacji i użytkowania danych (przydatne do prezentacji podczas konferencji). Dołączone jest również źródło cytowania. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym zasobów oraz funkcjonalności bazy STATISTA
Środa, 25 maj 2022 godzina 12:30-13:15

 

Dostęp testowy jest aktywny do 16 czerwca 2022 r.

Wejście do bazy:

https://www.statista.com/

Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

24 maja 2022 r.
Biblioteka PWSZ w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK