Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Seminarium z mgr Sonia Dziergas pn. „Rób to co kochasz i żyj z pasji”
dla studentów psychofizycznego kształtowania człowieka

Studenci psychofizycznego kształtowania człowieka byli uczestnikami seminarium poprowadzonego przez Panią mgr Sonię Dziergas w ramach zadania „Seminaria z przedstawicielami NRIG”. Zadanie dotyczy projektu Program rozwoju PWSZ w Nysie etap II - doskonalenie jakości kształcenia, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Mgr Sonia Dziergas, absolwentka m.in. nyskiej dietetyki klinicznej, młoda, zdolna i szalenie ambitna kilka lat temu otworzyła w Nysie Klub Fitness, który cieszy się coraz większym uznaniem wśród nysanek i nie tylko. Kocha swoją pasję i z niej żyje. Tak też zatytułowała swoje wykłady „Rób to co kochasz i żyj z pasji.”

Seminarium składało się z dwóch części. Część I dotyczyła zasad tworzenia przedsiębiorstwa, budowania renomy marki, a także funkcjonowania w social mediach. Natomiast część II mówiła o możliwości pozyskania dotacji na otwarcie działalności, tworzeniu biznesplanu, sformalizowaniu świadczonych usług, organizacji pracy czy cechach dobrego przedsiębiorcy.

Cieszy fakt, że studenci bardzo aktywnie uczestniczyli w bardzo owocnym, jak się okazało, seminarium.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK