Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

Szkoła Letnia w Meksyku – online na platformie ZOOM
Mamy dla was tylko 8 bezpłatnych miejsc!
Wyślij zgłoszenie do 19.06.2020 na bwm@pwsz.nysa.pl

Uniwersytet CETYS (Meksyk) ponownie zaprasza studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie do bezpłatnego udziału w Szkole Letniej, która w tym roku odbędzie się online na platformie zoom w terminie 13-24 lipiec 2020r.

Oferowane będą 4 kursy, mamy wyłącznie po 2 miejsca na każdym z poniższych kursów:

  • Project Management,
  • Competitiveness and Sustainability,
  • International Marketing,
  • Cross Cultural Management

Uczestnicy szkoły letniej otrzymają certyfikat, natomiast transcript of records z wynikami ukończenia szkoły letniej wydawany jest na życzenie uczestnika. Więcej informacji na stronie https://www.cetys.mx/isp/.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych (CV oraz list motywacyjny w języku angielskim) najpóźniej do dnia 19 czerwca 2020r. na adres mailowy bwm@pwsz.nysa.pl.

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK