Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja
„Re-open EU” pozwala planować podróże po Europie z myślą o bezpiecznym przywróceniu swobodnego przepływu osób i turystyki w UE.

 

15 czerwca br. Komisja Europejska uruchomiła stronę Re-open EU: https://reopen.europa.eu/en, na której mogą Państwo sprawdzić możliwość podróżowania do krajów EU w okresie pandemii.

Platforma internetowa o nazwie „Re-open EU” powstała z myślą o bezpiecznym przywróceniu swobodnego przepływu osób i turystyki w UE. Wychodząc naprzeciw planowaniu bez obaw podróży i wakacji w okresie letnim i w późniejszym czasie, na platformie dostępne będą w czasie rzeczywistym informacje na temat sytuacji na granicach, dostępnych środków transportu, ograniczeń dotyczących podróżowania, środków w zakresie zdrowia publicznego i bezpieczeństwa, takich jak utrzymywanie dystansu fizycznego lub noszenie masek ochronnych, a także inne praktyczne informacje dla podróżnych.

Narzędzie „Re-open EU” umożliwia przeglądanie informacji dotyczących poszczególnych państw członkowskich UE za pomocą interaktywnej mapy, która również zawiera aktualne informacje na temat obowiązujących środków krajowych, a także praktyczne porady dla osób odwiedzających dany kraj. Platforma umożliwia wyświetlanie zawartych informacji w 24 językach świata i jest łatwo dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych poprzez następujący link „Re-open EU”: reopen.europa.eu. Platforma „Re-open EU” i zawarte na niej informacje dostępne są w 24 językach urzędowych UE.

Zachęcamy do korzystania!

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK