Kontrast:
Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

Kurs języka hiszpańskiego dla studentów PWSZ w Nysie 

Biuro Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie organizuje intensywny kurs języka hiszpańskiego dla studentów pn. "Hiszpański  na językach". Kurs poprowadzi native speaker Pan Ezequiel Soriano Freire. Kurs przewiduje 20 spotkań nauki języka od podstaw. 

Zajęcia w ramach kursu będą się odbywać w poniedziałki oraz w środy w godz. 15.00 do 15.45, w terminie od 07.02.2022 do 13.04.2022r.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (pdf.) i odesłanie na adres bwm@pwsz.nysa.pl w terminie do 22.12.2021 oraz wniesienie opłaty przelewem jednorazowym w wysokości 200 zł za całość kursu w terminie do 24.01.2022. 

Ważne: decyduje kolejność zgłoszeń! Ilość miejsc jest ograniczona! Regulamin kursu językowego (pdf).

Szczegółowe informacje w Biurze Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie bwm@pwsz.nysa.pl

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK