Kontrast:
Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

                              Biuro Współpracy Międzynarodowej wita nową praktykantkę Programu Erasmus+

Biuro Współpracy Międzynarodowej wita nową praktykantkę Programu Erasmus+- Fatmę z Turcji, która już od grudnia 2021 roku wspiera  nas w działaniach związanych z promocją i realizacją programu oraz innych działaniach naszego działu!

Fatma jest absolwentką kierunku Filologia angielska Cumhuriyet University w Turcji (specjalizacja tłumaczeniowa). W ramach swojej praktyki w Biurze Współpracy Międzynarodowej realizuje między innymi takie działania jak

  • wsparciem obsługi studentów zagranicznych,
  • opracowywanie materiałów promocyjnych na temat programu ERASMUS+ i PWSZ w Nysie – współpraca z Biurem Promocji
  • promocja wyjazdów do Turcji i Cumhuriyet University
  • zajęcia z podstaw języka tureckiego
  • współpraca ze szkołami podstawowymi Powiatu Nyskiego, w tym prezentacje na temat Turcji dla studentów i uczniów z nyskich szkół.
  • organizacja wieczorów kulturowych dla studentów Programu Erasmus+ (np.: wieczór z kulturą i kuchnią turecką)
  • konwersacje z języka angielskiego dla studentów i pracowników.

Fatma jest osoba otwartą i pozytywnie nastawioną do zdobywania nowych doświadczeń oraz realizacji nowych działań, dlatego osoby zainteresowane włączeniem się we współpracę z naszą praktykantką proszone są o kontakt z BWM: bwm@pwsz.nysa.pl
Poniżej kilka słów od niej samej.

 

Hello! My name is Fatma. I am an Erasmus+ student in Poland and this is the best opportunity I have ever had. I was born in Lüleburgaz, district of Kırklareli.

I graduated from the department of English Language and Literature at Cumhuriyet University and I was a bachelor student at this university.

Working abroad was my dream and I made this dream come true in Nysa as an intern at International Cooperation Office. I love the situations where I can be resourceful, where I can socialize and also talk to people. I try to help everyone as much as I can. That's why I was a member of a charity association in Turkey. Through those experiences I have learned to interact with a diverse group of people, which has increased my ability to relate to others. It is among my principles to do the tasks given to me as well as I can. Before I came to office, I had a goal to improve myself and I am trying to achieve this. I believe I will do this with the help of my Erasmus+ coordinator. People in the International Cooperation Office are very warm-hearted and kind. I love being here.

I am open for initiatives of UAS in Nysa students and hope to be a part of some interesting activities or project during my stay in Nysa.

Do You have any ideas what we could organise together in order to promote international mobility, cultural understanding please contact International Office: bwm@pwsz.nysa.pl

 

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK