Kontrast:
Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

Praktyki zawodowe w firmie Ondrstroj w Czechach w ramach programu Erasmus+ 

W dniach 31.01-01.04.2022 r. odbywałyśmy praktykę w firmie Ondrstroj w Czechach w ramach programu Erasmus+. Firma współpracuje z naszą Uczelnią. W ubiegłym roku akademickim odbyło się spotkanie z pracownikiem firmy, który jest absolwentem PWSZ w Nysie. Zachęcił nas do realizacji tam praktyk. Firma Ondrstroj zajmuje się produkcją urządzeń ciśnieniowych.

Podczas swojego pobytu w Czechach pracowałyśmy na trzech działach: Technologia, Produkcja oraz Kontrola Jakości. Praktyki umożliwiły nam dokładne poznanie procesu produkcji urządzeń ciśnieniowych. Zdobyłyśmy dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. W trakcie praktyk w Czechach nie tylko miałyśmy okazję poprawić swój angielski, ale również nauczyć się trochę języka czeskiego.

Studentki ZIP w PWSZ w Nysie
Kinga Szpigiel, Kornelia Dereń, Dominika Pastuszka

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK